Typové domy

Dům A

Dům A

Typ „A“ je zděný nízkoenergetický dům s chytře využitou zastavěnou plochou. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj, oddělená kuchyně s jídelním koutem, terasa, prostorná koupelna, samostatné WC. V domě je díky vzdušnosti a proskleným plochám velmi příjemné bydlení.

Dům B

Dům B

Typ „B“ je zděný nízkoenergetický, moderní a chytře navržený rodinný dům s krytým stáním na dva osobní automobily a venkovním skladem. Díky svému řešení překvapí prostorností a komfortem, který nabízí. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj s kuchyní se spižírnou, terasa, koupelna, samostatné WC. V domě je díky vzdušnosti a proskleným plochám velmi příjemné bydlení.

Dům C

Dům C

Typ „C“ je zděný nízkoenergetický moderní rodinný dům s garáží pro dva osobní automobily. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj, oddělená kuchyně s jídelním koutem, terasa, prostorná koupelna, samostatné WC a garáž pro dva osobní automobily. V domě je díky vzdušnosti a proskleným plochám velmi příjemné bydlení.

Dům D

Dům D

Typ „D“ je zděný nízkoenergetický rodinný dům. Dispozice 5+KK, 4 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj, oddělená kuchyně s jídelním koutem, terasa, prostorná koupelna, samostatné WC. Tento dům je velmi prostorný a svým vnitřním uspořádáním nabízí dostatek soukromí i početné rodině. V domě je díky vzdušnosti a proskleným plochám velmi příjemné bydlení.

Dům E

Dům E

Typ „E“ je zděný nízkoenergetický rodinný dům, svým designem je nejodvážnějším domem z naší nabídky. Dům chytře spojuje praktickou stránku s naprosto odlišným designem od domů typických pro současnou výstavbu. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, terasa, velká koupelna, samostatné WC. Tento dům je velmi prostorný má spoustu úložných prostor.