Typové domy

Dům F

Dům F

Typ „F“ je zděný nízkoenergetický moderní rodinný dům s garáží pro dva osobní automobily. Tento typ domu je největší z naší nabídky. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje (jeden se šatnou), prostorný obývací pokoj s malou pracovnou a kuchyní s jídelním koutem, terasa s moderními slunolamy, koupelna uprostřed domu + další samostatná koupelna v ložnici.

Dům G

Dům G

Typ „G“ je zděný nízkoenergetický moderní rodinný dům. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje (jeden se šatnou), prostorný obývací pokoj s malou pracovnou a kuchyní s jídelním koutem, terasa s moderními slunolamy, koupelna uprostřed domu + další samostatná koupelna v ložnici, samostatné WC, technická místnost přístupná z předsíně domu.

Dům H

Dům H

Typ „H“ je zděný nízkoenergetický moderní rodinný dům s garáží pro dva osobní automobily. Tento typ domu je největší z naší nabídky. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, terasa se zastřešením, koupelna uprostřed domu + další samostatná koupelna v ložnici, samostatné WC a technická místnost.

Dům I

Dům I

Typ „I“ je zděný nízkoenergetický moderní rodinný dům. Dispozice 4+KK, 3 samostatné pokoje (jeden se šatnou), prostorný obývací pokoj s malou pracovnou a kuchyní s jídelním koutem, zastřešená terasa, koupelna uprostřed domu + další samostatná koupelna v ložnici, samostatné WC, technická místnost přístupná z předsíně domu.